Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 5630 xm menyiert...

A nokia 5630 xm menyiert kaphato? Es az aksija igaz h nem sokaig birja? Mien hatul utoi vannak?

Figyelt kérdés
Bocsanat az ekezet hiany miatt
2009. ápr. 14. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel okostelefon (symbian redszerű) ezért tényleg hamarabb lemerül mint egy átlagos telefon. De megéri. Tehetsz rá .avi lejátszó programot, Office csomagot, meg egy halom jó cuccot.
2010. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

52.990 újonnan, használtan 40 000 környékén mennek.

Nekem is van egy, annyit mondanék róla, hogy szombaton teljesen feltöltöm, vasárnap csak készenlét, majd hétfőn kábé 1óra 40-50 perc zene, plusz némi kamerahasználat + telefonálás, majd reggel másnap reggel fél óra töltés, és kezdődik elölről, és egyszer sem merült le, sőt volt olyan, hogy kimaradt ez a reggeli fél óra töltés és még akkor sem merültem le! Első telefonom amit még SOHA SEM TUDTAM LEMERÍTENI! Mondjuk kaptam hozzá valami akkuvédőt, az is igaz. És nagyon-nagyon jó telefon.

2010. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!