Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Samsung...

Melyiket vegyem? Samsung s5230 vs lg kp500

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tudodte milyen kezelehtetlen a rezisztív képernyő? Adtad volna nekem az S-et :D.


Inkább Gombosat vegyél, abból is Samung Xcover.

2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy egyes 13 évesen tudnak olvasni
2011. aug. 16. 22:34
 13/22 A kérdező kommentje:
*évesek
2011. aug. 16. 22:34
 14/22 anonim ***** válasza:
de tele vannak hibával. pl a zsebedben kiold a képernyő zár és random elkezd hivogatni embereket. meg futkoshatsz vele a szervízbe. most az, hogy az egyik válaszaszadónak szerencséje volt itt vele, az ritka mint a fehér holló. én gsm boltban dolgozom és ilyenekből hoznak be legtöbbet.
2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én meg azt imádom hogy 2 szörnyen rossz telefont raknak versenybe amiknél még a gombosak is jobbak. Én meg csak úgy itt ajánlgatok egy remek strapatelefont.
2011. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Csak kb napi 1x telefonálok vele és ennyi.

Ehhez nem kell sebesség"


"A kérdező kommentje:

Imádom, hogy egyes 13 évesek tudnak olvasni"


Hát csak gratulálni tudok, hogy vettél egy felsőkategóriás okostelefont, mikor egy alsókategóriás készülék is ki tudta volna elégíteni az igényeidet.


És aztán még ökörködsz azokkal, akik a helyes útra próbálnának terelni és neked akarnak jót...


Ha pedig nem érdekel a véleményük, javaslatuk, akkor szerintem a kérdés a továbbiakban tárgytalan, hisz a szituációt jóváírhatjuk az "a hülyének mindegy" elv javára.

2011. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem s5230-am volt. Örültem amikor megszabadulhattam tőle. Nagyon nehéz volt eladni, senkinek sem kellett nagyon.

Egyébként nekem mindig tokban volt a telefon, és tokostól tettem a táskámba. Mindig feloldódott a zár, és mivel az bármire reagál (köröm, ceruza, fabot akármi) sokszor felhívott embereket a telefonkönyvből. Ezt már csak a tárcsázott számoknál, és a telefonszámlán láttam!

2011. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mind a kettő hígf*s.
2011. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
már ne is haragudjatok, nekem samsung s5230 van, 2 éve kaptam meg, és semmi baja az érintőjének. annyi, hogy könnyen karcolódik. viszont a barátnőmnek 1 éve van lg kp500, és nagyon nehezen lehet kezelni az érintőjét. és a menüje sem tetszik. bár, mostmár új telefont szeretnék, megvárom az iPhone 5-öt, és majd veszek egyet! szóval, ha nincs szükséged ilyen telefonokra, akkor SMASUNG!!!
2011. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

most ilyet érdemes venni ócsón:


[link]


az s5230 még telefonálásra sem jó.

2011. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!