Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves Samsungosok, mi lehet...

Kedves Samsungosok, mi lehet ez a jel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nekem egy U800 -om van. Nem tudom mely típusokba lehet még ehhez hasonló jelzés egyes telefonszámok előtt (az U900-ban biztos), de ebben van egy olyan, amit nem tudok értelmezni semmivel.


Nem sok számnál, de néhány szám előtt a telefonkönyvben, a szám típusát jelentő ikon után (ami egy mobilteló, pici házikóval, vagyis "mobil magán") van egy érdekes jelzés, ami úgy néz ki, mint az opelek orrán lévő villám, csak itt nem vízszintesen, hanem majdnem függőlegesen áll és utána közvetlenül egy pici szám látható: 2-es, 3-as, esetleg 8-as, 9-es.


Azt hittem, hogy a hívások száma de azokkal nem passzol, meg miért is jelezné a névjegyzékben ezt, hiszen a hívásnaplóban nagyon részletesen számon tartja.


Ki tud segíteni? Köszi előre is. Bár csak érdekesség, vagyis a hétköznapi működést nem befolyásolja, de zavar, hogy nem tudom mit jelent. Mert azt már többször észrevettem, hogy a Samsung telefonoknál sok olyan fontos részlet akad, ami nagyban megkönnyítheti a használatot és más gyártóknál elő sem fordul. Nagyon szerethetőek ezért.


2011. aug. 16. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!