Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintőképernyős mobil...

Az érintőképernyős mobil tulajdonképpen miért jó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak divat, vagy nyújt valami többletet.
2009. ápr. 14. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert jo mert konnyen elerhetoek a funkciok(szerintem), mert csak a palcikaval kattintasz egy parat es mar meg is van. Masodszor pedig szerintem is csak a divat, de van akinek olyant hasznal gps-kent is.
2009. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁhh.. én idegbajt kapok tőle. Beszélek, a képernyő (hívás vége-része) hozzáér az arcomhoz/fülemhez és megszakad a hívás.
2009. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se túl praktikus.

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy egy érintőképernyős telónak olyabn hosszú az élettartama, mint egy normál telónak. Sokkal jobban kell vigyázni az érintőképernyősre.

Nekem biztosan nem kellene érintős.

2009. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan baromi nehéz megnyomni néhány gombot. Szerintem is csak divat kétlem, hogy bármi különösebben praktikusabb lenne benne, mint egy nyomógombosban. Nekem nincs rá szükségem.
2009. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
53%
Dehogyis, ha hozzaér beszéd közben az arcodhoz, nem lesz semmi, mivel ilyenkor nem működnek a gombok. Legalábbis az én telómnál ez így működik, és én nagyon szeretem, divatos (ez igaz), de nekem amúgyis ez jön be! :D
2009. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
apukámnak is ien van, nem hiszem, h divatból. XD persze sokan divatbol veszik csak /oszt.társam is lg wievty vagy mi../ hogy minek neki GPS.. mindegy, apának samsung omnia van, tök jó van rajta GPS, meg mindne hülyeség apa annyit nyomkodja.:DDD
2009. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Azért "jó", mert a divatmániás pénzes pacákok vagy csajszik tudnak vele villogni. Egyébként hatalmas nagy baromság (szerintem), nem igaz, hogy pár gombnyomás ennyire nehezére esik valakinek. Tehát biztos, hogy divat az egész, értelmetlen, idegesítő divat!
2009. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

utolsó elötti vok

ha a divatmániás pacákat azért irtad, mert irtam, hogy apámnak is ilyen van, akkor gratulálok.

egyébként nem tudom miért kell lenézni azt akinek ilyenje van, nem mindenki villog vele és van aki normálisan használja.

2009. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
pénzes pacák*
2009. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem, senkit nem szerettem volna megsérteni, főleg nem téged. Csak elmondtam a véleményem.

ja, és szeretnél tudni valamit?

Az én apámnak is ilyenje van!

: )

2009. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!