Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire mobilom van és...

HTC Desire mobilom van és csináltam egy factory resetet. Azóta nincs mobilnetem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az APN be van állítva de rákattintok a "Mobile network" menüpontra és vissza is jelez hogy be van kapcsolva viszont felöl nem jelenik meg hogy keresné a netet. Mi a véleményetek?
2011. aug. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A sejtésem az, hogy amikor aktiválták a mobilnetet, akkor egy engedélyező kód bekerült a telefonba ezzel kapcsolatosan, az most már nincs ott..

De lehet máshol van a kutya elásva..

2011. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is de ennek a kódnak nem kéne fent lenni a szolgáltató (Telenor) honlapján? Sajnos Magyarországon olyan hülyék a szolgáltatók az "okostelefonokhoz" hogy azt nem tudom szavakban kifejezni
2011. aug. 13. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rosszul gondoltam, az aktiválásnak (ha van ilyen) akkor a SIM kártyán kell lennie, mert egyszer próbáltam kölcsönkért kártyával egy más szolgáltatós USB-s modemet és ment vele..

Akkor valamit a beállításoknál keresgélj.

Nem védem a szolgáltatót, de Te oda tudnál rakni olyan embert, aki az összes készülék, összes operációs rendszerénél tudja hol, mit kell állítani, miközben a "főzött" ROMok száma is 100-as nagyságrendű...

2011. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem törlődtek a beállítások? Ha igen írd be őket a szolgáltató oldaláról :)
2011. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. egyszerűen fel kéne tenni az alap beállításokkal az alap rendszerfájlokat

2. azt nevezik APN-nek amit mondassz Acces Point Name

2011. aug. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!