Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy SE w910i telóm....

Van egy SE w910i telóm. Leesett és nem érzékeli a sim kártyát: S Mit tudnék vele csinálni, hogy legalább a fotókat letudjam szedni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 15:14
 1/1 anonim válasza:

Ugyanilyen telefonom volt, és nálam gyakran megesett, hogy nem érzékelte a sim kártyát. Én ilyenkor mindig kiszedtem az akkumulátort, a sim kártyát, és kitisztogattam a helyüet. A sim kártya helyére hajszárítóval befújtam, hogy onnan is jöjjön ki a por, ha van. Aztán visszatettem a sim kártyát, az aksit, és bekapcsoltam. Ha még mindig nem lett jó, akkor megint szétszedtem, és újra összeraktam. Másodszorra már teljesen meg szokott javulni.

Ha nem sikerül megjavítanod, attól még a memóriakártyán levő cuccokat megmentheted. (Ha oda mentetted a fotókat, akkor azokat is.)

2011. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!