Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 2 -t hogyan...

Samsung star 2 -t hogyan töltsem fel először?

Figyelt kérdés
A szolgáltatónál azt mondták,hogy 14 órát kell. De ezen kívül kíváncsi lennék,hogy ki kell e kapcsolni, meg bármely más elengedhetetlen dolog ami hozzá kapcsolódik.
2011. aug. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Előveszed a töltőt-csatlakoztatod a telefonhoz-ha kiírja a telefon, hogy töltés befejezve, vegye le a készüléket a töltőről, akkor leveszed.

Ennyi.Amikor tölteni akarod, töltöd.Nem kell megvárni, hogy lemerüljön.

2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a legelső töltésnél is? Nincs már az a régebbi rendszer mint a nokiáknál, hogy ha nem töltöd fel rendesen hazavágja az aksit?
2011. aug. 12. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

de a legelső töltésnél is? Nincs már az a régebbi rendszer mint a nokiáknál, hogy ha nem töltöd fel rendesen hazavágja az aksit?"


Fogadd meg a jó tanácsot, olvasd el a választ és tartsd be.

2011. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azért írtam vissza, mivel nem érthetően tettem fel a kérdést, így meg akartam győződni, hogy biztos választ adott e. Nem kötekedésből, vagy hasonlóak miatt.
2011. aug. 12. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés má 100-szor volt. Nem kell az első töltésnél fennhagyni 14órát merz ezek li-ion aksik és ennek csak annyi elég hogy feltöltöd és kész
2011. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm mindenkinek!
2011. aug. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!