Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a Nokia 5310-nek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 19:56
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Hátránya: a kamerája szerintem picit lassú. Egyébként a zenelejátszóval van gond, hogy akadozik és néha kilép magától. Mondjuk nem hallgatom éjjel-nappal. Még nem ejtettem le, de szerintem törékeny. A hátulja egy idő után lehet, hogy lekopik. Én hiányolom belőle a lámpát meg a hőmérőt, de ez igazán egyénfüggő.

Előny: Szép szerintem nagyon eltalálták a színét pofás jó formája van kis vékonyka:) Szép színek is vannak benne. A számológépe is okoska. Könnyű vele sms-t írni. Jól szól rajta a rock zene!! :)

Sokakat érdekel az, hogy halk-e? Hát ezt nem tudom megmondani nekem jó fülem van én nem hangfalnak szántam szóval nekem tökéletes. Nem akarok az utcán úgy végigmenni mint egy hülyegyerek, hogy ordíttatom.

2008. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

nekem 5310em van, és szerintem nagyon jó a zenelejátszó rész, a memória mérete rendben van, a képek jó minőségűek.

htárány

1. nincs éjszakai múd fotózásban

2. törékeny, nagyon óvatosan vele

2008. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!