Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki dolgozik vagy dolgozott...

Ki dolgozik vagy dolgozott közületek vmelyik mobilszolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Rejtett számos hívás kiderítése kellene utólag, bűncselekmény miatt. A naplózott kimenő hívásokból szeretném kideríteni, hogy adott időpontban ki tárcsázta a számom. Ez lehetséges, ha a szolgáltató együttműködik a hatóságokkal? FONTOS. Értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm.
2009. ápr. 12. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt, de úgy, hogy felhívta a srác a "bátyját", aztán kitörölte a számot amikor rájött, hogy tényleg szar a mobilom és nem érdemes ellopni... nagy szemét volt mert könyörögve jött oda először, hogy szeretne telefonálni, én meg leálltam vele beszélgetni. Na mindegy, utólag hívogattam a pannont, de még a saját kimenőmet sem adták meg!!!! Szóval szerintem a rejtett számról tegyél le, hacsak más nem tud jobbat.
2009. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En ugy tudom (bar en "csak" a T-Comnal dolgoztam, de gondolom az ervenyben levö törvenyek ugyanugy szamitanak), hogy rendörsegi feljelentesnel a rendörsegnek ki kell adniuk a szamot a szolgaltatonak, es utana a rendörseg hataroz rola, hogy te, mint panaszos meg tudhatod-e, hogy ki volt, mert ugye lehet, hogy a rendörseg ugy dönt, hogy nincs köze az elöfizetönek a "büncselekmenyhez".
2009. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja a rendőrségnek kiadják ha feljelentést teszel, neked nem.
2009. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik fizikai tettlegesség,addig a rendőrség nem fogja komolyan venni az ügyet.Azt mondják majd,hogy változtass számot,mert nekik nincs idejük ilyesmivel foglalkozni.
2009. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!