Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 Widget telepítés...

Samsung s5230 Widget telepítés, hogyan?

Figyelt kérdés
A HTML-es megoldás nem működik, csak újraindul a telefon és sehol semmi.
2011. aug. 11. 16:57
 1/7 anonim válasza:

A widgetek általában 2 fájlból állnak.

Tehát van a telepítő fájl a "widget neve.html" és van a telepítendő widget a "widget neve.wgt"

De van olyan is hogy ha több widgetett szedsz le,mondjuk egy tömorített fájlban,akkor azt úgyis megcsinálhatják hogy eggy html fájlba írják bele az összes widget telepítőjét amit abban az adott tömörített fájlban töltöttél le.

Előreis bocsánat ha kicsit bonyolultan írtam le

Üdv.: TéeM

2011. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt bonyolult, és ezzel tisztában is vagyok, csak sem a *.wgt-vel, sem a *.html-lel nem tudok kezdeni semmit. Bármelyiket nyitnám meg, csak újraindul a telefon, de telepítés nem történik. Végigpróbáltam már minden variációt, (telefon memóról, mem.kártyáról, átnevezéssel, stb..) de csak restart és más semmi.
2011. aug. 13. 16:03
 3/7 anonim válasza:

Ha értesz hozzá akkor tedd újra a telefon szoftverét,ha pedíg nem akkor ajánlanám a tuning blogomat.

Olvasd el figyelmesen amit írtam (a blogban).Ha csak az első fázist csinálod meg akkor frissíted a telefonod szovtverét és ez megoldja a problémád valószínüleg.

De ismétlem "Olvasd el figyelmesen!"

2011. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bocsi elfelejtettem linkelni.

tessék->

[link]

2011. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ehhez a típushoz gyárilag jár egy cd, azzal próbáld meg. Magáról a telefonról nem fogod tudni telepíteni - én meg sem próbáltam, ismerősöm mondta, felesleges (neki is ilyen telefonja van/volt), csak a szinkronizálós, gépes megoldás működik.
2011. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szotyi41 ***** válasza:
telepíts rá uj firmwaret megoldja a problémát
2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jani0523 válasza:
szia az androidos letöltö cime kellene
2012. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!