Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek VAN Huawei u8500-a!...

Akinek VAN Huawei u8500-a! Nektek mi a véleményetek a telefonról?

Figyelt kérdés

én a mai nap kaptam meg, azt írták itt néhányan, hogy lassú, de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam..

16/L


2011. aug. 9. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a saját véleményed, amit leirtak ott?lehet ki kellett volna kérdésbe írnom, hogy nem linkeket kérek, hanem saját véleményt
2011. aug. 9. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt...


Használd pár napig, telepíts a marketről ezt-azt.

2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem igazán értem, mit kéne telepíteni?
2011. aug. 9. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk pl. skype...


Stb.

2011. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra céloz,hogyha néhány játékot ráraksz,vagy programot,pl Marketről,akkor belassul
2011. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen egyetértek én egyszer használtam de személy szerint rádobtam volna inkább még egy 10est zte bladeért

nekem ennyi 30 ezerért tul kevés az hogy nem látod hogy lassu azért van mert gondolom még nem láttál gyorsabbat...de majd akkor..

mellesleg nincs benne gpu szoval nem játékra van gondolom enm is nagyon arra lett véve

2011. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja értem... hát nemszoktam telefonon játszani:) max néhány zenét ráteszek, és ennyi:)
2011. aug. 9. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:

"max néhány zenét ráteszek, és ennyi:)"


Erre még egy SE W580 is jobb...

2011. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!