Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs még internet a...

Miért nincs még internet a telenoros telefonomon?

Figyelt kérdés
5.-én vették a szüleim a telefont, azt mondták, hogy 72óra az aktiválási idő. Telefonálni lehet vele, de az internet nem jön be, pedig olyan tarifacsomagban vagyok, amihez korlátran internet jár. Ez összefügg az aktiválással vagy nekem kell beállítani rajta valamit?
2011. aug. 9. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ingyen lehet hívni az ügyfélszolgálatot


amúgy milyen telefon?

2011. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az esélyes, hogy be kell állítani valamit.

Amúgy miféle díjcsomag, mennyi az aldíj? Egy ilyen korlátlan mobilinternetes dolog még nekem is kéne :)

Persze ha nem drága :)

2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz a legjobb, hogy ha bevisszük :)

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

Okostarifa 90 csomagban vettük,2év hűségnyilatkozattal, a készülék 25 ezer ft volt plusz havonta fizetünk 2790-et :)

2011. aug. 9. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Beállítások - Vez. nélküli és hál. kapcsolatok - Mobilhálozatok - Adatkapcsolat engedélyezése/pipálni/


GSM/UMTS beállítások - Hozzáférési pontok (APN)


Név: Telenor Net

APN: net

Hozzáférési pont típusa: internet



[link]

2011. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!