Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a telómmal?

Mi a baj a telómmal?

Figyelt kérdés
Semmiféle hangot nem ad ki,tehát rendszerhangok,zenék,beszélgetések......semnmi.Fülessel megpróbáltam úgy működik.Akk mi a baj?
2011. aug. 8. 13:24
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Talán kéne ismerni, hogy milyen telefon. Elromlott az autóm. Beindul, de nem megy. Kb ilyen a kérdésed:) Nem raktad esetleg némára? Szervizbe voltál már vele? Garanciális e?
2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ez így elsőre sokminden lehet, mennyire okos telefon?


először is kizárnám a szoftveres lehetőségeket, majd ezután mivel fülessel működik, így komolyabb baja nem lehet, maximum hangszóró csere, de lehet hogy egy eséstől szétcsúszott egy kábel. Mindenesetre ha szoftveresen nincs gond vele, nincs némítás, és fülessel működik, én azt mondanám, hogy hangszóró gondja van, bár nembiztos hogy azonos időbe menne tönkre mind de még ez is megeshet.

2011. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
IRD LE A TELO TIPUSAT
2011. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Mini(Gt-s5570) Ki akartam írni csak elfeletkeztem róla SORRY!!
2011. aug. 8. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem régi kb 3-4 hónapos lehet.Szervízben nem voltam vele.Garancia van rá meg biztosítás is.
2011. aug. 8. 15:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,nem raktam némára minden hangerő max-on van.
2011. aug. 8. 15:17
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Ha van rá garancia, akkor miért te akarod megcsinálni? Elsétálsz a samu szervizbe, leadod, és ők megcsinálják. A garancia pont ezért van, hogy ha baja van, ingyen megcsinálják.
2011. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!