Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N95. Szerintetek megéri...

Nokia N95. Szerintetek megéri utángyártott alkatrészt venni hozzá? HELP!

Figyelt kérdés

Van egy Nokia N95-öm. Leejtettem, és a felső rész teljesen tönkrement, használhatatlan. (az alsó résszel semmi baj nincs elvileg)

Szeretném megjavíttatni, de az eredeti (kijelző, billentyűzet, csúszka; mechanika) majdnem 30 000 forint lenne, amit kicsit sokallok érte. Az után gyártott 10 000 -13 000 forint körül van (tehát lényegesen olcsóbb).

Az egyik telefonboltos emberke azt mondta, hogy nem éri meg ilyet venni, mert két hét után tönkremegy, és még a színek se olyanok, mint az eredetinek...

Szerintetek ez igaz lehet? Nem tudom melyiket vegyem.

(Gondolkodtam azon is, hogy használtan veszek egy olyat, aminek az alsó része rossz, a felső viszont jó, de sehol sem találok ilyet)

Köszi a segítséget! :)


2011. aug. 8. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Az én véleményem szerint utángyártottat se vegyél meg eredetit se.Az n95 egy nagyon jó kis telefon de szerintem egyik sem éri meg az árát.Meg ha azt veszed figyelembe ha az eredetit vennéd annyiból már egy új androidos telót is tudnál venni(még egy két ezer ft).gondolok az lg optimus me-re,de ez már nem ide tartozik.Szerintem ha annyira szereted azt a telefont vagy nem akarsz másikat helyette akkor szerintem az utángyártottat vedd meg mert szerintem az eredeti semmivel sem jobb.Remélem segitettem.
2011. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!