Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4-re hogy kell a...

Az iPhone 4-re hogy kell a gépről képeket tenni mert már csatlakoztattam, de nem tudom, hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 15:52
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Használati útmutató. ITunes, stb. Ilyesmik kellenek, de olvasd el a haszn. utm-ót, hasznos dolgok vannak benne.
2011. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz -.-" és a válasz rá basszus?? -.-'''''''''''
2011. aug. 7. 15:57
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Leírtam, hogy itunes...
2011. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kérdés nem android fan-oknak szólt köszi...


Nah bedugod az iPhone-od. Elinditod az iTunes-ot.


Ott a bal oldali sávba lesz olyan rész hogy devices, az alatt közvetlenül a telefonod van. Rákattintasz.


Ott első oldalon lesz a telefonod képe, és pár sor adat.

Efelett vannak kis fülek, mint Summary, Music Apps stb...

Ott lesz egy olyan rész hogy photos.


Ott kipipálod hogy Sync Photos from ... és a Choose Folderre teszed és megkeresed a mappát amibe a képek vannak, kiválasztod. Végül alul rányomsz az Apply-re és akkor ráteszi

2011. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem az iTunes-t de nem találom beírtam a keresőbe rá kattintottam mert talált vmit de már vagy 20 perce tölt és most pl zene megy ha nem kattintok rá hanem mást csinálok a gépen-.-" szóval... O.o??? na most ki akartam lépni és ezt írta: are u sure u want to cancel iTunes installation?? most ez mi ez?? HELP!!!
2011. aug. 7. 16:52
 6/7 anonim válasza:
minek van iphone 4ed ha meg az itunes se tudod kezelni.. sok sikert az appstorehoz meg a tobbihez..
2011. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AppStore a legegyszerűbb, az iTunes azért elsőre kicsit bonyolultnak tünhet, ha meg nem telefon kocka akkor végképp... mindent megkell tanulni.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!