Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 mért müködik...

Samsung s5230 mért müködik még most is?

Figyelt kérdés

már 2 éve megvan és semmi baja!

akkor mért fikázza mindenki?

amugy teljesen elégedett vagyok vele mivel nem vagyok nagy telefonbuzzi!


2011. aug. 7. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vigyázol rá, megbecsülöd.
2011. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ez igy van! :) köszi a normális választ! ment a zöld kéz!
2011. aug. 7. 13:41
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Azért, mert van olyan, amelyik jó, és van a többség, amelyik rossz. Erre gondoltál e, hogy nem csak neked van ilyen telefonod?
2011. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki fikázza okkal fikázza. Sok fikázó azért fikázza mert nekik is olyan telefonjuk volt és nem volt jó a telefonjuk. Még most is találhatóak szériahibás darabok, rossz a képernyő érzékelése stb.


Amúgy tényleg gondoltál arra hogy nem csak neked van ilyen telefonod.


1.000-ből 1-nek jó mondjuk de ha annak az 1-nek jó a telefonja akkor az a telefon már hibátlan lesz. Te ne gondolkozz úgy mint azok akikre illik ez a mondat. Ne legyél olyan,

2011. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van már lassan egy éve. Tökéletesen működik semmi baja, vigyázok rá pedig már kétszer leesett xD de nem tört be a képernyője szal tényleg semmi baja. Én is így vagyok vele, rengetegen fikázzák.Lehet rajta filmet nézni tökéletesen játssza le a videókat, jól tudok rajta zenét hallgatni, telefonálni és üzit küldeni. Játékokat rengeteget tettem rá mert találtam a neten azokat is tökéletesen lejátssza, van rajta E-book is, widgetek is nagyon jók külön szedtem is le hozzá.A gépről feltett képeket a képernyőn tökéletesen mutatja.Jól fényképekez és a gépre felrakva nagyon éles.S még a számos többi alkalmazás, de most komolyan nem olyan rossz ez sőt.Most akkor aki ennyi nem szereti vegyen egy Champet vagy Corbyt...Visszasírná lehet az s5230-at.
2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nekem is megvan nemrég vettem és nagyon megvagyok vele elégedve lefikázták már az enyémet is és eggyik gyökér erővel kezdte el ütögetnii az enyém kijelzöét mikozbe faceztam és nem tetszett mert rühellem ha beleütögetnek abba ami másé és elkezdett ocsárolni engem meg a telefonomat is úgy tökönrúgtam tűsarkúval aztán kiverte a telefonomat a kezemből és kegyetlenűl megrugdostam utána belemart a mellembe és mégjobban megkapta na és már a barátnőim is beszáltak nagyon szemtelen gyerek itt az utcába is ahogy beszél a 40 körüli nőkkel meg az öregasszonyokkal hihetetlen meg odamegy az ember mögé azt ugy csinál mintha kúrná? és ugyan ezt a 40 évesekkel is és csodálkozik azon hogy elpapucsozzák az eggyik 40 körüli nő sarkoba szoritotta és jól elpapucsozta......... Bocsi de lekellett irnom mert felhuzott biztos azért jó a tiéd is mert megbecsülöd remélem az enyim is sokáig jó lesz én szerintem felesleges iylen 200 ezreket kiadni drágább telokér nekem ez pont ideális megfelel...és szeretem is :)
2011. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!