Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 11 Eves fiunak milyen telot...

11 Eves fiunak milyen telot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Max 80 ezer,erintos
2011. aug. 6. 22:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Te talán fel tudod sorolni az összeset? Te talán dolgoztál meg valamiért ennyi idősen? Én igen a felsorolást kivéve. De az okostelókban annyi lehetőség rejlik hogy max 90-80%-ig lehet őket kihasználni.


Nem rég jelentkeztél szerintem.

De szerinted veló egy gyereknek ilyen drága telefon? Vagy téged elárasztottak akkor iPhoneokkal?

2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
hagyjuk :) ha megkaphatja a csúcs telót, hülye lenne kihagyni...én is a galaxy s-t mondom, vagy htc desire hd
2011. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Na akkor csatlakoznék a legjobbhoz a telefonoknál .asdfvb.-hez :). Galaxy S.
2011. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 dready9226 válasza:
Akkoriban még messze volt az iphone:D És am nem dolgoztam 11 évesen meg mindenért, ahogy sztem az sem aki írta ez a kommentet. Nem kell elvenni a gyerek kedvét. Majd tanul a saját hibájából...:)
2011. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
De egy 80.000 forint elég drága hiba ha rosszra költi el. Nem azt mondom hogy nem jók a telefonok mert igenis hasznosak, de ha ilyen korban ennyi pénzt arra költünk az szerintem szükségtelen. És ez nem holmi 100 forint.
2011. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
17:14: Az durva.... :|
2011. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Máté1999 válasza:

Én 12 vagyok és iPhone-om van és inden kicsi porcikáját kihasználom, most meg egy Xperia PLAY-t fogok kapni karácsonyra.

Én senkit nem akarok megbánatni, de az öcsém 9 éves és jobban ért a telefonokhoz, PC-khez, a MAC-ekhez és a tabletekhez mint a szüleim, és a StarKingben (Apple bolt) név szerint ismerik.


Szerintem vegyél vagy Xperiát, vagy samsungot, de itt van a kritériumadnak megfelelő telefonok. (az árak nem mindenhol stimmelnek)


Sok szerencsét a választáshoz és jó szórakozást a leendő telefonoddal !!! XD

2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Máté1999 válasza:
2011. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!