Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Sony ericsson x10...

Milyen a Sony ericsson x10 mini pro hangzása?

Figyelt kérdés
Ez a telefon nagyon megfelelne nekem, de sokat hallgatok zenét és a hangzás a mindenem. Most k800i-m van és teljesen megvagyok elégedve vele, de kicsit már elavult és szeretném lecsrélni. Úgy hallottam hogy az x10 mini pro-ban nincs hangszín szabályzó. Ez ront valamit a zene minőségán? Vagy lehet letölteni a telóhoz valami hangszín szabályzó progit?
2011. aug. 6. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
marketről azt szedsz le hozzá amit akarsz, többek köztött olyan lejátszót is leszedhetsz amiben van hangszínszabályzó, és a füles amit adnak hozzá nagyon jól szól, szerintem nagyon jó hangzása van, nyugodtan vedd meg nem fogsz benne csalódni :D
2011. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!