Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem át a letöltött...

Hogyan tegyem át a letöltött játékokat a telefonomra? (nokia 5310 xpressmusic) csak simán húzzam át?

Figyelt kérdés
innen töltöttem le párat, de az a baj h rengeteg fájl van benne.ha tudtok jobb oldalt ahonnan letölthetném akkor lécci adjátok meg. *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 2. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már csatlakoztattad a PC-hez, magától adódik a dolog. Simán átmásolod vagy áthúzod, ahogy azt a Windowsban szokás, mikor külső eszközre másolsz. Aztán a telefonon megnyitod a fájlt (akár a galériából, akár az alkalmazásokból) és kész is. Letöltésre a mobile9-nél jobbat nem tudok, én az összes telómhoz azt használom. Persze sokszor nem a készülékhez való játékot adja ki mint találat, de akkor sincs gond, törlöd és kész.
2011. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj hogy *.jar kiterjesztésű fájlok legyenek, mert sok esetben *.jad fájl jön le, de az nem a játék, hanem hogy honnan töltse le a telefon a valós játékot.
2011. aug. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a .jad-ban nincs igazad, mertvan amelyik teló csak azt ismeri fel. Amúgy meg csak simán átmásolod gépről telóra 1 általad megadott mappába. Persze csatlakoztasd a telód.
2011. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyiss meg PC-n mondjuk jegyzettömbbel egy *.jad fájlt és láthatod mi az. Nem a Java játék, hanem csak a -mondjuk úgy- Java játék helye. Tudom hogy egyes régebbi, nyűgös telók nem értik a *.jar-t mert úgy írták a szoftverüket hogy "játék letöltése WAP, WEB" de most konkrétan az XpressMusic-ról van szó, nem? Tehát ha nem muszáj, ne csatlakozzon sehova. Ha egyszer van *.jar (telepítő fájl) akkor egyszerűbb és olcsóbb.
2011. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!