Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Spica - I5700...

Samsung Galaxy Spica - I5700 Avi lejátszás hogyan?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!! Kérdésem a következő: Hogyan lehet ezzel a készülékkel lejátszani AVI-t,vagy akármilyen más formátumú videót? Android 2.2 FROYO (Cyanogen) android van rajta,és azt írja ki nekem az avi videóra,hogy nem lehet lejátszani. Videó adatai: Szélesség: 1980 , magasság: 1080 képpont, Bitsebesség: 128 kbps, Audióformátum: Mpeg Layer 3, Képkocka sebesség: 24 képkocka/másodperc, Átviteli sebesség: 2678 kbps

Azt tudni kell,hogy Youtube-ről töltöttem egy Downloaderrel,szóval nem tudom hogy kompatibilis e a készülékhez minden,ezért szeretném a segítségeteket kérni!

Elnézést,ha tudatlan vagyok,de most vásároltam a készüléket,és nem nagyon értek még hozzá:)

Köszönöm a segítséget előre is,üdv.


2011. aug. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát édesapám, talán nem FullHD-val kéne próbálkozni hanem sima divx-szel?:D:D
2011. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálom!
2011. aug. 1. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, majd írd, hogy sikerült-e vagy sem. Elméletileg sikerülnie kell. Apumnak is ilyen telefonja van, tele AVI formátumú filmmel, és neki működik, szóval szerintem a felbontással lehet a gond, az a hatalmas.
2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismeri fel így sem vagy nem tudom mi a baj=/ Letöltöttem 480x270-be és ígyis azt írja ki mint előbb:S pedig XviD Mpeg 4 (AVI) -ba töltöttem:S
2011. aug. 1. 17:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet keresnem kellene hozzá egy külön letöltő progit,ami erre a telóra való videót tölt le,de nem találtam idáig sajnos olyat=/
2011. aug. 1. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm.. érdekes. Lehet hogy a főzött ROMmal van a gond. Próbáld meg úgy, hogy felrakod azt a kis DivX Convertert amit kaptál hozzá, és az úgy átkonvertáld .divx fájlt rakod fel.
2011. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kódold így:

480x320 256kbps h264 codec

hangot meg 48khz max 256 bit


ajánlom az Any Video Convertert és QQPlayert a telón lejátszáshoz de az ES File Explorer beépített videólejátszója is tökéletes erre a célra.

2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sikerült!:)
2011. aug. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!