Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem a zenelejáts...

Hogyan frissítsem a zenelejátszóban a zenéket Nokia N95 8gb-on? ( bővebb infó bent )

Figyelt kérdés
Helo. N95 8 gigás telón ( nem klón ) volt pár zeném.Ha tettem rá újakat akkor fel is frissítette a library-ba,de egy idő után ahogy tettem rá több zenét,egyszerüen nem frissít többet. Maximum kb. 70 zenét ír ki,pedig van rajta 200nál több is..Formáztam a memóriát is és semmi. És az az érdekes hogy más lejátszóval,pl. KDplayer-el be olvassa az összeset ,csak a beépített nem működik,ami jó lenne ha menne mert jobban szeretem és csak azzal mennek a média gombok. Szóval valaki tudna segíteni ? Tippek is jöhetnek .
2011. júl. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem N8-am van. Szerintem nem sokban változik hiszen mindkettőn symbian fut. nyisd meg a zenelejátszót és az opcióknál keress olyat hogy könyvtár/zenetár frissítése

2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz,azt próbáltam már,de semmi.Ja és próbáltam törölni file-okat a telórol,ahogy a neten találtam ( private\101ffca9 meg már nemtudom milyen mappa ) de ugy se jo :(
2011. aug. 1. 09:31
 3/4 anonim válasza:
Alkalmazások\Iroda\Fájlkezelő ott megkeresed a zenét, le tudod játszani, sanjos lépttni nem lehet, de lejátszási listába be lehet rakni
2011. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz,de épp az a baj,hogy nem akarok mindig kilépni hogy váltsak zenét :s ..
2011. aug. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!