Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetésesként hol/hogy...

Előfizetésesként hol/hogy tudom nyomon követni, hogy mennyit telefonáltam/sms-eztem adott hónapban adott pillanatig? (djuice)

Figyelt kérdés
Most váltottam feltöltőkártyásról előfizetésesre (djuice számlás 20) és jó lenne ha valahol látnám hogy eddig mennyit használtam el a havidíjból, mert nem szeretném nagyon túllépni, de lehetőleg szeretném kihasználni a havidíjat amit kifizettem.
2011. júl. 26. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

A www.telenor.hu oldalon regisztrálj az online ügyintézésnél, elképesztően részletes a számla, a legutóbbi beszélgetések, sms-ek is azonnal fenn vannak.

Ha regisztráltál, segítek, hogy mit hol találsz.

2011. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Regisztráltam már évekkel ezelőtt a "pannonline"ra, és eddig működött is, még tegnap is néztem (amikor még kártyás voltam), de most mióta számlás vagyok be tudok ugyan lépni de semmit nem tudok csinálni, mindenhol azt írja hogy nem vagyok jogosult.

Nem értem miért.

2011. júl. 26. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában van a telefonokban híváskezelő. Abban benne van az adatforgalom, a kimenő hívások, stb.
2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha új számod lett, csinálj új fiókot magadnak.
2011. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a regisztráció most már oké, de egyelőre nem találom ezt a részletes számlát.


?


(A telefon híváskezelője azért nem teljesen jó, mert ott minden hívást ugyanolyannak tekint, holott vannak olyan hívások amik beleszámítanak a havidíjba (majdnem minden), vannak amik nem (külföld), és van ami ingyenes (családi csomag))

2011. júl. 26. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:

forgalmi adatok-kedvezmények

Alul ott lesz a tarifa adatai

2011. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Forgalmi adatok, kedvezmények -kiszámlázatlan hívások (letöltés CSV formátumban) Ehhez előbb a Szolgáltatásoknál engedélyezned kell az Elektronikus Hívásrészletezést, ami ingyenes. Szólj, ha megvan.
2011. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem sikerült, bár ez az elektronikus hívásrészletezés úgy tűnik nem ingyenes.


[link]

2011. júl. 26. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert kettő van, a "letöltéssel" az nem ingyenes!!!!!!! Keresd meg a simát! Csak simán Elektronikus Hívásrészletezés.
2011. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem találok simát :S


[link]

2011. júl. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!