Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet képeket feltölten...

Hogyan lehet képeket feltölteni számítógépre erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Anyukám telefonjáról van szó. Samsung Galaxy Ace. Valami cd-t kér a gép, amiről anyukám szentül állítja, hogy nem adtak. Lehet, olyan cd-t venni, vagy adtak hozzá, csak nem mondja el? Vagy, hogyan lehet feltenni akárhogy a képeket a gépre? Légyszi ne hurrogjatok le, mert tényleg nem értek hozzá.
2011. júl. 25. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ha össze dugod a géppel nem kérdezi meg hogy mit akarsz ? mekem igaz nokia van de ha össze dugom a géppel akkor kiválasztom ,hogy tárolóhely és kb olyan mint ha usbt ragtam volna rá neked nem ír ki semmit ?
2011. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Varázsló jön elő és telepítő cd-t kér. Ennyi. Anyukám meg szentül állítja, hogy nem volt hozzá. Nem lehet netről valami programot telepíteni vagy ilyesmi?
2011. júl. 25. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen lehetetlen. nekem sony e. xperia x10i-m van, de tulajdonképpen mind2 android. ezekhez nem kell cd. rádugom, telón feljön egy "menü" amin ki lehet választani, hogy telefon csatlakoztatása vagy csak töltse...ennyinek kellene lennie az ace-en is. de ha meg mégis ilyen "hülye", akkor próbálj rákeresni samsung oldalán. onnan lehet pc suite-ot letölteni, ha szükséges, bár szerintem az illesztőprogrammal van gond. milyen oprendszer van a gépen?
2011. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem értek a gépekhez mondom.
2011. júl. 26. 06:59
 5/5 bruzsi válasza:
Nekem Samsung Galagxy Gio-m van és a samsung oldalról kellett hozzá egy programot letölteni(Samsung Kies)!!! Így hozzá tudom csatlakoztatni a géphez, és tudok rátölteni dolgokat, de a telefonról a gépre én sem tudok feltölteni :():
2011. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!