Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt az a mobilteló amelyik...

Mi volt az a mobilteló amelyiket vissza sírjátok?

Figyelt kérdés
Mi volt az első telótok? Mennyi volt eddig és melyik nőtt a szívetekhez?
2011. júl. 24. 23:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
nemtom mi volt az első, mert találtam még óvodás koromban, az első valamire való egy K300i volt, hogy vissza sírnám-e? csak ha a könnyemtől zárlatos lenne az állatja
2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Nokia N95 8GB om :) 3-4 évig használtam és azért cseréltem be mert teljesen el romlott, nem szolt a hangszóró le tört a hátlapja stb. egy n97-re cseréltem be de az olyan szinten el rontották h 1 hét múlva el is adtam :D most jelenleg egy Apple iPhone 4 16GB om van és eddig ez is elég meg bízható. ( 9 hónapja van meg)
2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az első Siemens A35 volt, nem szerettem. Nokia 5110-est akartam akkoriban, de soha nem volt. A 3310-est nagyon szerettem, talán csak az hiányzik. Az utolsó 3 mobilomat már nem adtam el, a mai napig tökéletesek, úgyhog nincs mit visszasírni. :)
2011. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első az még ilyen nagy, antennás Nokia a volt, a fene se emlékszik már a nevére. Utána jött a Siemens A35, ami ritka gagyi volt, majd azt követte egy Nokia 3410-es,ami eléggé sok dolgot átélt, de baja nem volt. Az első színes kijelzős egy Siemens C62 volt, amit nem igazán lehetett komolyan venni. Azt követte az eddigi kedvencem, melynek lecserélését szinte minden nap megbánom: Nokia 6170. Egy Samsung S5230-ra cseréltem le, amit még most is kénytelen vagyok használni egy Nokia 6300 társaságában.
2011. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nokia 3310. Egyedül azt siratom. Az első, és eddigi legjobb és legmegbízhatóbb telefonom volt, amíg el nem lopták :'(
2011. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én az elsőt örököltem.Tesómtól Ericsson GA628-t cserélhető előlapos volt imádtam :).Aztán az első új Siememens A40 na az egy ritka madár.Talán az LG xarabbak nála.Nekem nagyon sok telóm volt...Amiket megszerettem:T100,K610 piros,N95,N97 mini (sokkal jobb mint a nagy),6210 Navi,5610,Sams Pixon...asszem ennyi megvolt csomó xar:W200i,W300,LG Chocolate... Vágy álmom iPhone 4 pillanatnyilag. :) Almás mobilom még úgysem volt. 21/F
2011. júl. 25. 09:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Első egy Siemens A40 es volt.Nem nagyon szerettem nem tudott semmit és minden órában kellett tölteni.Utána jött egy Philips 162 es nem volt valami jó de nem is volt annyira rossz de olyan gyenge volt az előlap,hogy a zsebembe keményen összetört.Majd karácsonyra kaptam nénjémtől egy felnyithatós telefont amit ő használt.Ez már elég jó volt volt benne infra(amit nem lehetett használni)és még egy kamera is(amit nem meglepően nem lehetett használni)s ráadásul még az akkumlátort is bele kellett ragasztani hogy megáljon.De legalább volt benne diktafon.Utána karácsonyra kaptam egy nokia 5200 ást.Ez elég jó szolgálatot tett és tenne a mai napig ha el nem lopják s a legszőrnyűbb ebben az,hogy tudom is,hogy ki volt.Ezután kaptam egy Nokia e51 est.Ebben már minden kényelmi funkció megvolt.1 év et és 8 hónapot használtam majd a tesóm sikeresen beáztatta.Nem száradt ki.Gondoltam próba szerencse bekűldtem a szervizbe 2 hét után.majd pár nap múlva jött egy hívás,hogy nem tudják megcsinálni ezért küldenek egy használt e52 est.De végül észrevették :D de felajánlották azt,hogy féláron ideadják ha csak 2 hónap garanciát vállalnak rá.Mai napig is ezt használom s még egy ideig fogom is.
2011. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy (mivel az unokastestvéremtől vettem régebben: ő 6 éves volt és 16 évesen adta nekem) Nokia aminem már a nevét se tudom de mostanra 14 éves és semmi baja. tökéletesen mülködik. a másik telefonom egy most 4 éves hibás Samsung SGH-E250. A mostani telefonom meg egy Samsung Galaxy Ace
2011. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az egyik legmegbízhatatlanabb E szériás vagy talán a legmegbízhatatlanabb Nokia az E52. Nagyon vigyázz vele! Hangszóró,mikrofon,szoftver gondok lehetnek vele. Viszont a legszebb E-Szériás E66 mellett. :)
2011. júl. 25. 13:08
 10/16 anonim ***** válasza:
A35 volt az első, de egyiket sem sírom vissza, mert mindig, amikor váltottam, körültekintően tettem, utána olvastam, stb, és mind jobb volt, mint az azt megelőző.
2011. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!