Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az akkumulátorral van baj?

Az akkumulátorral van baj?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia x10 mini prom akkumlátora nagyon kevés ideig bírja.

Mikor megkaptam akkor már egy hónapja nem volt használva.

És nem sütöttem ki .

Mit gondoltok ez a baj?


2011. júl. 24. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Már rég nem kell kisütni az akksikat, amúgy az okos telefonok ha használod őket akkor kb 1 nap alatt lemerülnek.
2011. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Nem kell kisütni az új telefonok akksiját, de az sem jó ha fullra lemeríted őket, tehát úgy hogy ki kapcsol, ha elég szépen használod akkor bizony hogy hamar lemerülnek.
2011. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell hiszen mondták a boltban csak feltételeztem. Amúgy ha használom kevesebb mint 2-3 óra alatt lemerül.
2011. júl. 24. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a 2-3 óra folyamatosan az pont reális, nekem nagy x10-em van, eddig legkevesebb idő az 5 óra volt, de tegyük hozzá, hogy nagyobb az akku kapacitása, még ha a kijelző nagyobb is.
2011. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is eztcsinálta mini pro bár nekem használva is birt kb 3-4órát folyamatosan netezve... annyit tudsz csinálni h estére kikapcsolod, bár ezt elején kellett volna.. amugy nekem aztm ondták boltba h ha elsőnek lemerül akk 12óráig töltő h kisüljön... igaz én se csináltam meg de ha nemkapcsolod ki sose a telot akkor felfogja adni aksi
2011. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!