Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon egy 14 éves...

Jó ez a telefon egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a telefont szeretném megvenni a szülinapjára mert már hónapok óta rágja fülem egy érintőképernyős telefonért.

szerintetek ez jó telefon?én nem értek az ilyen modern kütyükhöz.

nincs sok pénzem rá max 25 ezer

amit még néztem az a lg optimus me p350,de az 10.000 forinttal többe kerül és nem tudom megér-e annyit.

ezt is igen csak spórolva hozom össze mert egyedül nevelem és nem vagyunk gazdagok

a válaszokat köszönöm!39/N


2011. júl. 23. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat optimust veszel veszel neki az mar androidos ezert sokkal tobb mindent kezdhet vele. Csomo ingyenes jatek elerheto rá,Wifi van benne (ingyenes net).
2011. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sokkal inkább örülne annak az optimusnak mert azért többet nyújt mint egy ilyen telefon. Vagy keressetek egy optimus ME-t egy használtmobilos üzletben ha találsz olyat a környékeden.
2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

tetszik. nekem samsung diva-m van, csak sajnos az drágább, legfőképp a külseje miatt. de ez a telefon kb. ugyan azt tudja mint az enyém. szerintem jó választás, csak attól kicsit tartok, h lg-s. nekem volt pár lg telefonom, és mindnek az akkumulátor sült be. samsung telefonok pedig nagyon sokáig bírják, ezért még kicsit nézz szét samsung-ok között is. de ez is nagyon jó.

15/L

2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Minden kiskölyök netezni akar ha telefon van a kezében, ezzel csak pénzért tud.

2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tessék: [link]


T-mobile Move. Ez a telefon sokkal jobb mint az amit te mutattál és még androidos is. Sokkal inkább ezt érdemes megvenni [link]

2011. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne LG-t. Ebben az árban Move vagy a Vodafonnál a Vodafone 845 ami a movenál is jobb és csak 20.000
2011. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

akkor megéri azt a 10 ezer forintot

és azzal tud ingyen netezni?

mert a laptop-unk is wifin keresztül müködik

akkor valószínűleg azt veszem meg neki

2011. júl. 23. 13:58
 8/12 A kérdező kommentje:

amit Máté linkelt az is wifis telefon?

mert az még olcsóbb is lenne

2011. júl. 23. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
melyiket? A Move-ot vagy a Vodafone 845-ot vagy a kölyökterminátor LG-t?
2011. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
move by t-molie-t
2011. júl. 23. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!