Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson x periára x10...

Sony ericsson x periára x10 mini por ra hogyna kel csinálni facebookot? Mert van rajta de ahoz wifi is kel nem?

Figyelt kérdés
Ill. nem tudnátok vmi jo x peria oldalakat ahol bemutaják hogyan kel használni ezeket.
2011. júl. 22. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mi a problémád a beépített facebook klienssel. Megadod az email címet és jelszót aztán belépsz. Wifi meg nem fontos hozzá de mindenképpen célszerű azon használni ha nem akarsz pluszba fizetni a netért.


Ill. nem tudnátok vmi jo x peria oldalakat ahol bemutaják hogyan kel használni ezeket.

Sony ericssonos fórumok, meg ha már androidos a telefon akkor az androidos fórumok és oldalakat se árt ha megnézed, de akár youtube-on is kereshetsz róla videókat. Szerintem minden különösebb gond nélkül lehet használni ezt a telefont ha az ember gondolkodik is mellé meg kitapasztalja a különböző funkciókat rajta.

2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aha oiké,köszönöm:)de tudod a többi telefonon a t mobilosaknál meg kel adni h 0.facebook.com...na ett it is szertném...Ám nem tudok belépni sem mert kiir vmit...:(
2011. júl. 22. 20:29
 3/14 anonim ***** válasza:

l meg kel adni h 0.facebook.com...na ett it is szertném


Ezt a facebookos dolgot naponta megkérdezik. Kicsit unalmas és idegesítő is. Úgyhogy ha megkérhetlek keress vissza meg nézd meg a t-mobile oldalán facebook zero infólapját. Minden infó megvan hozzá.


Ám nem tudok belépni sem mert kiir vmit...:(


És én szerinted pontosan tudom is, hogy mit ír ki? Hát, nem. Úgyhogy ha erre a kérdésedre is szeretnél választ kapni megkérlek, hogy írd le azt amit kiír.

2011. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
"an error had occurred during the sign in.Please try again later."
2011. júl. 22. 20:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Net az megy a telón? Wifi vagy mobilnet mindegy csak net legyen.
2011. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg ycsak nem akpcsoltam be...mert ak felemgy a netre...vmi oylat is ahllotam h m.facebook.com...??
2011. júl. 22. 20:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Mge beirtam google ba h m.facebook.com és azt irja h nem eéérhető a weboldal....?mértn enm?
2011. júl. 22. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem fuss neki még egyszer mert semmit nem értek belőle.

Az m.facebook.com meg a facebook mobile oldala amit böngészőből elérhetsz. De ott van még a touch.facebook.com ami érintős telók esetén használható. Ezeket is használhatod nyugodtan csak ez már nem lesz ingyen (kivéve wifin) mint a 0.facebook.com

2011. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mge beirtam google ba h m.facebook.com és azt irja h nem eéérhető a weboldal....?mértn enm?


Ezt a problémát én visszavezetném arra, hogy nem megy a net a telódon.

2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jolvan edig ok.Márcsak az a kérdés h hova irjam be?Xd
2011. júl. 22. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!