Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Vivazt hol...

Sony Ericsson Vivazt hol lehet részletre vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a szolgáltatónál?
2011. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A T-Mobile már nem forgalmazza!!!!!!!!!!És itt csak az jó!
2011. júl. 24. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a t-mobile jó és nincs ott akkor mér teszed fel a kérdést?
2011. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert a T-mobil nem forgalmazza már!!!!!És függetlent szeretnék venni,de eddig nem találtam olyan üzletet ahol forgalmazzák a Sony Ericssont.És ahol részletre tudnám megvenni.
2011. júl. 25. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon sokmilló használtmobilos üzletben látok Vivazt és Vivaz pro-t is de nem tudom hogy ott lehet-e részletre venni. A te környékeden is biztos van használt mobilos üzlet.
2011. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is Miskolcon tudnék venni mert az van hozzám legközelebb.De használt telót nem szeretnék és részletre ott nem lehet venni.De azért köszönöm,hogy észre vettél!
2011. júl. 25. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!