Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok a sony ericsson...

Mit szóltok a sony ericsson xperia x10 hez? és leírjátok hogy milyen? Milyen gyors stb stb és írjátok le lécci hogy miket tud meg ilyesmi kösz.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Az egyetlen jónak mondható SE majd az Arc lesz, de annál is van jobb.

Inkább Samsung vagy HTC vagy bármi más

2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ARC-ról ne jövőidőben beszélj mivel már 2-3 hónapja lehet venni,amúgy jó telefon az X10 de pénzfüggő a dolog mivel van nála jobb és rosszabb is hasonló árkategóriában.Amúgy meg a jó mobil az Xperia Duo lesz.
2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 EddieCivic4g válasza:

X10-re nemsokára érkezik a 2.3as Android frissítés, majdnem annyit fog tudni, mint az Arc. Legalábbis ezt ígérik:)

Én is ebben a kettőben gondolkozom, de még nem tudtam dönteni.

2011. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én teljesen elégedett vagyok vele.

Igaz, azzal kezdtem, hogy frissítettem az op.rendszert, meg letöltöttem az Android Marketről pár jó progit, de így már egész kellemes kis teló.


Mindenesetre nézz körül itt:

[link]

Itt sok telefonról sok infót találsz.


Pedro

2011. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2011. júl. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!