Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave (I, II) tulajdono...

Samsung Wave (I, II) tulajdonosok, próbáltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Torrentről letöltve a Bada Store-on fizetős alkalmazásokat telepítettetek már? Hogyan kell? Utána észrevette a rendszer a trükköt Store-ra bejelentkezve?


*****


Nem kell az egészet letölteni, egy fájlt nem próbálna meg valaki feltelepíteni a telóra?

Kevés jó ingyenes játék van, és nem szeretnék bankkártyával bajlódni, sok pénzt kifizetni, és igazából nem is tudom, hogy lehetne-e vásárolnom (15 éves vagyok), azt meg pláne nem, hogy milyen módon (nincsen PayPal-om vagy ilyesmi).


Egyébként T-mobilnál venném a telefont, elegem van a szétreklámozott Androidból (lag, bug, piszkálni kell), ráadásul ez multimédiában szétver szinte minden androidos készüléket, csak a 100+k-s csúcskészülékeknek van esélyük mellette. Az alkalmazások viszont problémásabbak, ami szükséges, azt nagyjából megtaláltam samsunapps.com-on ingyenesen, csak játékok is fontosak lennének.

Köszönöm, ha végigolvastad!:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Badára nem igen tudsz tört dolgokat feltenni.

Azt szereti amit a KIES-en keresztül vagy magán a telón lekérsz.

Ha nincs kártyád akkor nem tudsz vásárolni(jelenleg).Most tesztelnek 1 olyan lehetőséget,hogy a telefonszámládban jelenjen meg az ár.(Cseheknél elérhető)

Továbbá a szolgáltatós készülékekre nem fogod megkapni a frissítéseket.(csak buherával)Vegyél független készüléket,ha teheted.

2011. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello nekem wavem van és a koreai samsung apps ban sok nálunk fizetős játék ingyen van!
2011. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Találtam egy jailbreak-szerűséget!

[link]

Nagyon megköszönném ha valaki kipróbálná, működik-e! :)


Igaz, jobb lenne a független, de úgyis szükségem van mobilnetre, és azzal 28k-ért egy ilyen telefon szerintem nagyon jó vétel! ;)

2011. júl. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!