Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lejár a domino kártya 1 év...

Ha lejár a domino kártya 1 év után mennyi időm van még feltölteni?

Figyelt kérdés

van 1-2 hasonló kérdés,de mindegyiknél vagy ezt,vagy azt mondják.

úgy halottam h ha lejár a domino kártya 1 év után,akkor még van 30nap várakozási idő,amíg feltölthetem,ha addig se töltöm fel,akkor végleg lejár a kártya,és semmire nem használható.igaz? vagy hogy van?


2011. júl. 17. 13:46
 1/6 Futurare ***** válasza:
ha letelik az 1 év akkor dobd ki
2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 phoenix9876 válasza:
egyik kartyamat volt mikor legalabb 2 evig nem hasznaltam, utana hasznaltam ujra, es csak fel kellett tolteni, mukodott. Nem tudom pontosan mennyi idot hagynak, de evek multan is hasznalhato lehet, ugy tapasztaltam
2011. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na,erről beszélek,valaki azt mondja,valaki ezt...
2011. júl. 17. 14:43
 4/6 anonim válasza:
Ha 0ft van rajta akkor kerül letiltásra a domio-s kártya ha van rajta pár Ft akk nem..
2011. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most van rajta 9 ft és 20.-án fog lejárni,de csak hónap elején lesz pénzem feltölteni...akkor nemfog kukába kerülni? van rá esély h utólag feltölthetem,anélkül,h letiltanák és egyéb költségeket vonnának le?
2011. júl. 17. 16:33
 6/6 anonim válasza:
47%

Be írod :

*102# vagy *104# Lekérdezed valamelyiket. (T-mobile-os vagy?)

Ott, van h feltöltési idő: 2012.05.06 Példa. nah ha adig nem töltöd fel akkor. oda a kártya.

2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!