Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó telefon a Samsung...

Mennyire jó telefon a Samsung S5230, megéri ezt venni vagy esetleg egy Nokia 2710 telefont inkább?

Figyelt kérdés
Csak komoly értelmes válaszokat várok, tudom, hogy az egyik érintő képernyős a másik pedig nyomógombos. Most a minőségre és a megbízhatóságra mennék rá.
2011. júl. 17. 08:38
 1/8 anonim válasza:
Én a nokia mellett döntenék,mert az sokkal megbízhatóbb.
2011. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyen szinten sztem a nokiát vedd amugy meg ez a samsung rezisztiv képernyős szal ezt is nyomni kell..:)

ugyhogy 2710

2011. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nokiát vedd meg de ha jobbat akarsz dobj rá pár ezret és veszel belőle egy samsung galaxy mini-t
2011. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha már galaxy mini akkor inkább zte blade
2011. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és a nokián van gps de wifi nincsen és a hogy mondtam inkább a galaxy mini-t azon android van meg wifi gps szerintem a mini-vel jobban jáőrnál
2011. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kiváncsiságból kérdezném még, hopgy mennyi az élettartama egy s5230-as telónak ha rezisztiv a kijelzője?

Mennyi idő után fárad el a képernyője?

2011. júl. 17. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem ütöd nem fog elromlani sztem de az h ott nyomod azmár olyan mintha billentyűket nyomogatnál azzal a különbséggel h itt gyakrabban ütsz félre.....
2011. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mennyi az élettartama egy s5230-as telónak ha rezisztiv a kijelzője?


nem attól purcan ki, hogy rezisztív (azt stabilra is meg lehet csinálni), hanem attól, hogy gyenge minőségű hígtrágya. a fórumok, meg a gyk is teli van a kipurcant s5230-akkal.

2011. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!