Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen mini hangszoró való...

Ilyen mini hangszoró való mobilhoz is? Lent:

Figyelt kérdés

[link] Tr/urun-EN. Asp? MenuId=84&TypeId=5&SCatId=43&ProdId=1737

Valami török fajta.van valakinek ilyenje? Ezt vegyem vagy inkább a jóval ismertebb Sony Sricsson mbs 100 mini hangszórót? 2600 ft különbség van köztük.


2011. júl. 16. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. júl. 16. 13:02
 2/6 anonim válasza:
Jobban jársz azzal a "törökkel" , a SE az ha jól emlékszem tud kb 1,5W-ott ez meg 2x2W .
2011. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de olvastam egy tesztben hogy a SE-nak brutális jó hangzás,basszusa van,meg azért nem is olyan halk.nemtudom de szerintem torzitana a "török",2600 ft-ért nem wagyok olyan biztos benne hogy szép hangzása lenne....
2011. júl. 17. 10:21
 4/6 anonim válasza:

háát nekem ilyen JBL On Tour-om van és kegyetlenül jól szól ahhoz képest ,h mekkora.:D

[link]

és szerintem két hangszoróssal , vagyis a "törökkel" akkor is jobban jársz , aluminium membrán nem is sérül annyira szerintem jobb. : D

2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
de elemről akarod majd üzemeltetni, nem?
2011. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
x10 mini pro-m van,és emigy is gyorsan merül.és azért gondolom inkább az mbs-100-at mert bluetoothos,és van saját töltője.és ha valami lemerül,akkor nem a mobil,hanem a hangszóró.amaz a török pedig teljesen a mobil akuját fogyasztja.
2011. júl. 18. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!