Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone4 vs Samsung...

Apple iPhone4 vs Samsung Galaxy S2 HTC Desire HD?

Figyelt kérdés

Penz nem szamit, ti melyiket valasztanatok??? Fontos!


ui:bocsanat az ekezetekert...


2011. júl. 15. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És egyébként is a hatalmas felhsználói élmény, a rohadt jó kamera, és az olyan minőségi játékok miatt is jól (de ez mellékes) amilyenek csak konzolra jönnek ki is okul szolgálhat, eszembe nem jutott volna mutogatni-sőt szűk családi körömön kívül senki nem tud arról, hogy iphone-om van-, csak már idegesített, hogy minden kérdésnél fikázod, amikor majdnem mindenkinek bejön.
2011. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bp1985 ***** válasza:

a rohadt jó kamera, és az olyan minőségi játékok miatt is jól


Kamerának használom a fényképezőmet, sőt az 5mpx kamera sem az iphone-ba volt elsőnek. Pár éve már voltak 5mpx-es telefonok. Játékra van ps3, a telefon nem arra van, hogy játsszak vele.

2011. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az iphone 5 mpx-szel csinál jobb képet mint egy noki 12 mpx-es kamerája ; ) egyébként akármit mondasz nekem akk is az iphone tetszik.
2011. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De megkene mar erteni h sokan nem akarnak fenykepezot,jatekkonzOlt,ebook olvasot,mp3 lejatszot kulon-kulon venni es mind cipelni...most annak mi ertelme van ha ezeket mind megveszem majd cipelem is???de engem nem zavar ha te ezeket cipeled.nekem eleg erre az i4.erre mind.
2011. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bp1985 ***** válasza:
Ki mondta, hogy cipelem? Otthon van, és kész. Telefonon nem játszom, mert nekem nem arra van. Fényképezőm meg van, köszi, pont nem érdekel, hogy hány mpx-es a telefonom fényképezője. A 2 telefonomba max 10 kép van összesen.
2011. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 bp1985 ***** válasza:
Amúgy meg a nokiát ne vegyük a telefonok közé... Az a játék kategóriába még elmegy.
2011. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az iphone 4-nek túl kicsi a kijelzője (nekem legalábbis) most ezért adtam el a 3gs-emet. 4,3 inchen jobban lehet netezni meg filmet nézni.
2011. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!