Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTEBlade telom van és gépről...

Csorby kérdése:

ZTEBlade telom van és gépről akarok letölteni hozzá cuccokat de. A tobbi lenn:D:D?

Figyelt kérdés
probáltam ugy h adatkábel re rákötöm a telót pc n is és felmenni a marketra,beirtam az emailom... kerestem gamet le is probáltam tölteni de a a telefonon jelzi ki a letöltést... akkor a telonak a netjét használja vagy a gépen??????mert nem akarom a telónetjét használni mert kicsi adatforgalmu..... ja és ha progi v vmi kell ehez akk irjátok le pls....kössz előre is...:D
2011. júl. 13. 19:14
 1/8 anonim válasza:
Ugy már próbáltad, h először leszeded a cuccost netről ami kell, majd utánna rádugod a telódat gépre és rámásolod??
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugy engedi h marketen bejelenkezek gépről be is dugom az usb-t és a telón isrja ki h tölti...de ha nem dugom be a usb-t akkor is a telón irja ki h tölti......nemtom mit tegyek ...pls segitsetek!!!
2011. júl. 13. 19:25
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint az a baj h nemtom h lehet gépre letölteni az apk at mert utánna rátudnám tenni telóra pls help nagyon!!!!zöld kéz aki értelmeset ir!!!!pls..
2011. júl. 13. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
marketrol csak adatforgalommal tudod telelora tolni a cuccokat. pl 3g v wifi .. ami kellene a marketbol azt ird be googleba es biztos megkapod ..
2011. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha marketről akarsz cuccokat telódra, akkor keress olyan helyet ahol van wifi és töltsd le, vagy bedig ird be amit le akarsz szedni google-ba...
2011. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
h tudok oylat h a telepiteni kivánt játékot a sd kártyára mentse...vagy átmásolni a telóról a sd re mert alig fér igy rá game pls help!!!:Dthx
2011. júl. 14. 15:04
 7/8 anonim válasza:

egyebek és keresel olyat h áthelyezés vagy ilyesmi..

vagy pedig már az elején nem a telóra mented rá a játékot hanem a memóriakártyádra (persze ezt gépen)

2011. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem az a problémád, hogy nem tudod csatlakoztatni? vagy mást tudsz rá rakni? Én úgy csináltam, hogy letöltöttem gépre az alkalmazásokat, bedugtam kábelt a gépbe meg telóba, és gépen áthúztam a fájlokat a telóra. Ha nem tudod csatlakoztatni, akk meg valszeg az a baj hogy nem engedélyezted az adatátvitelt. Ezt két helyen kell megcsinálni: 1 a menüben megkeresed a beállításoknál és mindent engedélyezel ezzel kapcsolatban, 2 meg hogy simán mindenből kilépve, a háttérnél lehúzod azt a nagyon kicsi fülecskét mint egy redőnyt a telón, miközben már csatlakoztatva van, és ott lesz hogy csatlakozás a pc hez. Ott is engedélyezni kell minden alkalommal.
2011. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!