Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az rossz a Galaxy S-em akksijá...

Az rossz a Galaxy S-em akksijának ha egy nap alatt lemerítem teljesen?

Figyelt kérdés
Két napot bír az akksija, de mostanába annyit használom, hogy egy nap alatt lemerül. Ez hosszabb távon rontja ak akku élettartamát?
2011. júl. 13. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Okostelefonoknál ez a természetes!

én a gyártók helyében leállítanám a hardveres fejlesztés mert az már most nagyon fejlett sőt annyira hogy a szoftverek ki sem tudják használni (pl. 2 magos processzor)

én a helyükben igen ráfeküdnék az akksik fejlesztésére mert siralom amit eddig nyújtanak a mai akksik!

2011. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3: minden nap rá kell tennem a töltőre, de egészen lemeríteni nem szabad. Egyébként az alkalmazások és nem a telefonos cuccok miatt merül le gyorsan.
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!!
2011. júl. 13. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a maiak lithium-ion aksik. Kb. 400 teljes ciklusig képesek a gyári töltés 80% -át megőrizni, és egy dolog "árt" nekik, ha teljesen 0% ra merül, de ezt az okostelefonok meg is akadályozzák, kb 3-4% -on kilövik és nem is engedik bekapcsolni magukat, tehát nem kell félni.. Egyébként kb. 1000Ft egy új akksi még az iPhone4 be is, szóval nyugodtan használd, vágd haza, aztán évente veszel 1 újat bele :D
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!