Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X3 Touch and Type Black...

Nokia X3 Touch and Type Black vagy nokia e52?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:27
 1/2 anonim válasza:
AZ E52-t nem ismerem, de az X3-t viszont igen, arról tudok írni. Barátomtól kaptam, de pár hét után túladtam rajta... Kezdem a billentyűzettel, illetve a gombok elhelyezkedésével. Ami a normál telókon az alsó sorban elhelyezkedő gombsor, azt ezen oldalra tették...ezt képtelen voltam megszokni, nem tudtam vele normálisan sm-t írni. A kamerája elég gyenge. Ami még zavart benne, hogy én ha hívtam valakit általában beszélgetés közben le szoktam zárni a billentyűzetet, nehogy a fülemmel véletlenül elnyomkodjak valamit. Ilyenkor a beszélgetés vége után előbb fel kellett oldanom a bill.zárat és utána tudtam csak megszakítani a hívást.
2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács János Balázs ***** válasza:

Igazából nem lehet dönteni reálisan, hiszen az E52 egy symbianes okostelefon a X3 T&T pedig S40-es zárt platform.

Inkább E52 ha nem zavar, hogy nem érintős.

2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!