Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire Z megeri az arat?...

HTC Desire Z megeri az arat? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Vagyis keszulok venni egy Htc desire z-t.

De azt szeretnem tudni h lehet e a procijat 1ghz-re huzni? es nem lesz tolle semmi baja?

Eleg strapabiro az a qwery miatt? mivel eleg erdekes modon, nem csuszkaval kell felnyitni hanem valami pockok vannak.Nem tom elmagyarazni h h, es ott van ahogy nyitod fel az a kabel ami osszekoti a kepernyot a telefonnal, s az szerintem konnyen elszakadhat, lehetseges?

Nekem egy eleg strapabiro telo kene.

De motorola Defy-t mar Romaniaiba nem arulnak, s galaxy S-re mar nem jut a penzem.

Esetleg meg tudtok ajanlani ilyen tudasu strapabiro telot?

Koszi elore is az ertelmes valaszokat:)

Amugy a 30% nokias bar.om valaszara nem vok kivacsi, elore is koszonom ha nem szolalsz meg.:D


2011. júl. 12. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem egyik HTC se éri meg nagyon magasan vannak az árai.
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez olyan arba van mind a Defy volt.

akkor se eri meg?

2011. júl. 12. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már szerintem igen. HTC-khez nem nagyon értek..
2011. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oke, kosz a valaszod.

Meg valaszokat pls a telo tudasaval, hibaival kapcsolatban.

Erost rossz a qwerty nyito technologia?Hamar tonkremegy?

2011. júl. 14. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
figyelj qwertynek nem hiszem hogy sok baja lehet... Max vissza viszed garanciába.
2011. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!