A Sony Ericson 2,55-ös képernyője nagyon vészes?
Figyelt kérdés
Igazából gondokozok hogy Sony Ericcson Xperia x10 minipro vagy ZTE Blade-t vegyek de a Sonye.-en tényleg 1.6-os android van?:S Ja és ti melyiket ajánljátok egy 13 éves fiúnak?2011. júl. 10. 12:30
1/8 anonim 



válasza:





A mini sokak szerint használhatatlanul kicsi, Bladet vegyél.
2/8 anonim 



válasza:





A Sony képernyője nagyon kicsi szóval használhatatlan...
Blade sokkal jobb ja és a mini pro amúgy női telefon.
3/8 A kérdező kommentje:
És a sima mini?
2011. júl. 10. 12:36
5/8 A kérdező kommentje:
Ebből ZTE Blade lesz:)
2011. júl. 10. 12:42
6/8 anonim 



válasza:





Imádom amikor azt írják egyesek, hogy női telefon...:D Egyáltalán nem női telefon csak kicsi és kompakt és ez miatt nagyobb, megtermett férfikézben nem mutat vmi jól. De egy 13 éves fiú kezében egyáltalán nem gáz... Max ha a piros hátlappal veszed.:D A kijelzőről annyit, hogy én még egyszer sem nyomtam félre rajta, egyedül az miatt bosszankodom, hogy a felbontás miatt(320x240) nem minden marketes alkalmazás fut rajta. ZTE Blade-ről nem tudok nyilatkozni, akinek olyan kell úgyis azt veszi meg, az árát megéri mindkét telefon.
7/8 anonim 



válasza:





Ja és szolgáltatóknál már 2.1-es androiddal árulják.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!