Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megadni pl. :facebo...

Hogy tudom megadni pl. :facebookra, twitterre telóról azt a helyet ahol éppen tartózkodom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott van hogy mi jár a fejedben? És oda ird be hol vagy éppen:) Amugy nem értem mi a kérdésed.
2011. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam egy csomó embernek pl. twitteren ki van írva hogy i am at xy étterem és akkor a cím is ki van írva,meg facebookon ha rámentem a helyekre akkor láttam hogy xy ismerősöm pl a Volt fesztiválon van. de ezt nem én írom ki,hanem vmi műholdas progi vagy nem tudom :D
2011. júl. 8. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez volna..


[link]

2011. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óóó 10q ! :)
2011. júl. 10. 22:17
 5/6 Sárkányfűárús ***** válasza:

Van egy alkalmazás androidra...Forsquare a neve, az automatikusan jelzi hogy hol vagy épp, persze Te állíthatod be hogy mi alapján jelezzen:

GPS,wifi-freeport,stb....

2011. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!