Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a Nokia 6300-ás...

Roxor3 kérdése:

Tönkrement a Nokia 6300-ás telefonomnak a 2 csavar menete és nem tudom kicsavarni őket, ezért hogy kellene kicsavarnom? (T-6-os kulcsal csináltam)

Figyelt kérdés
légyszives segítsetek.
2011. júl. 8. 14:16
 1/5 anonim válasza:

[link]

Ehhez hasonló szerszámmal erősen megfogod és könnyedén kijön,tapasztalat.

2011. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de más megoldás nincs?
2011. júl. 8. 15:09
 3/5 anonim válasza:
telefongyárban dolgozom és a javító technikusok is ezzel szedik ki amit a csavarozógép eldarál csavarfejet.
2011. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Harapó fogó nemjó? Egyébként az a baj hogy nagyon apró csavarról van szó kb 2 mm átmérőjü. És próbáld harapófogóval de oda nem fér be.
2011. júl. 8. 17:08
 5/5 anonim válasza:
Az első vagyok.A harapófogó azért nem jó amiért te is írtad,nem fér oda.De ha olyan fogót használsz aminek hegyes a vége és vékony,meg éle is van (mint a képen)azzal erősen megfogod és ki tudod csavarni.Telefongyárban dolgozom és nem egy csavart sikerült így kivenni.
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!