Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace fülhallgató...

Samsung Galaxy Ace fülhallgatót, hol kaphatnék?

Figyelt kérdés
A telefonomhoz nem adtak fülhallgatót, most az lenne a kérdésem, hogy milyen és hol kaphatnék belevaló fülhallgatót?!
2011. júl. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
3,5 mm-es jack dugója van. Bárhol, ahol ilyesmiket árulnak. "Fülhallgató" néven keresd.
2011. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 7. 11:48
 3/7 anonim válasza:
Nekünk azt mondta a T-mobileban az eladó, amikor vettük, hogy a sima jack dugó nem jó hozzá, hanem valami olyan kell hozzá, aminek valami fehér csík van állítólag az oldalán...De most pl. rádugtam a hangfalra és szól róla a zene...Szóval szerintem csak azt akarták, hogy náluk vegyük meg...
2011. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is megtapasztaltam, itthon találtam egyet és jó bele :)

Am nekem is hasonlót mondtak a tmobile-ban.. :/

2011. júl. 15. 01:57
 5/7 BeluDavid válasza:
Én is most vettem egy galaxy ace-t és nekem nem mondtak ilyet, de tudom mért mondták, a fehér részt a csatlakozó végen kell nézni, az 4 pólusú, ezt 3 fehér csík jelzi körben rajta. A 4 pólus azért kell hogy legyen mikrofon is, ha fülhallgatón keresztül akarsz beszélni. Van feketében is ilyen az nem jó az ace-hez, mert az okosak a samsung-nál kitalálták hogy meg fordítanak benne két pólust, ezért csináltak hozzá külön fülhallgatót. Remélem érthetően írtam le, a választ.
2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez csak gratulálni tudok nekik!

Még szerencse, hogy direkt úgy csinálták, hogy minden kompatibilis legyen mindennel..

2011. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Aki esetleg akar egy átalakítót farigcsálni, hogy működjön a fülese, annak itt egy leírás:

kiosztás: [link]


[link]

2013. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!