Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik oldalról érdemes...

Melyik oldalról érdemes telefont rendelni?

Figyelt kérdés
LG optimus 2x-et szeretnék és ha megrendeltem azt drága telefont akkor nem szeretnék szívni. jah és mit jelent az hogy 0 perces telefon? Vagy Debrecenben melyik üzletben kaphatok ilyet(kártyafüggetlent)
2011. júl. 6. 18:43
 1/5 bp1985 ***** válasza:
A 0 perces az annyi, hogy valahonnan behozták, kibontották, kiszedték a tartozékokat, majd visszacsomagolták, és eladják. Magyarán nyitott a doboz, hiányos a tartalma, de maga a telefon új, viszont gyári garit sem kapsz rá.
2011. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gsmline.hu-ról érdemes rendelni?
2011. júl. 6. 19:00
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Hát bolti garisat semmiképp, mert arról azt sem tudod, honnan, milyen forrásból érkezik. Csak akkor, ha gyári garancialevél van benne, illetve a doboz is bontatlan.
2011. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem minden esetben hiányoznak a tartozékok és nem is minden esetben csak bolti garanciát kapsz hozzá. Fel kell hívni az boltot ahonnan venni akarod és ott tudsz érdeklődni, hogy ha minden tartozékát kéred akkor mennyi lenne. A legtöbb oldalon viszont tényleg csak a bolti garanciás tartozék nélküli árak vannak kint. Mondjuk egyszer valaki linkelt egy oldalt ahol fel volt tüntetve a tartozék nélkül ár, a tartozékokkal az ár, és tartozékok + gyári garanciás ár.

gsmline, vip tel, btel, xxlgsm, ami népszerű üzletek.

Én a gsmline-tól vettem egyszer telefont. Az oldalon feltüntetett áron felül 3000 Ft-ot kellett pluszba fizetni az összes tartozékért és bontatlan volt a doboz.

2011. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
www.mobilix.hu-ez megbízhatónak tűnik meg az edigital is de a mobilix közelebb van itta városban :D
2011. júl. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!