Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson K550i típusú...

Sony Ericcson K550i típusú mobilon (T-mobile szolgáltatóval) hogyan tudok facebookozni? (bővebben lent). Help légyszíves!

Figyelt kérdés

Tehát elvileg a T-mobile-osok ingyen facebookozhatnak (tudom mivel egyik haverom egy ősrégi T-mobile-os telefonon szokott és itt is láttam meg ő is mondta hogy a facebook a T-mobile-nál ingyenes.) Hogyan lehet ezen a készüléken facebookozni? Web 'n Walk alkalmazásra azt írja hogy "Access denied". HELP!

Köszönöm. Értelmes válaszoknak megy a zöld kéz :).


2011. júl. 5. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a t-mobile oldalán lévő tájékoztatót, és használd a keresőt.

De hamarosan rá fogsz jönni, hogy aktiválni kell a netstart szolgáltatást. Megelőzvén további kérdésedet, a 1430-ra küldj egy +netstart sms-t.


www.t-mobile.hu/lakossagi/mobilszorakozas/bongeszes/facebook-zero

2011. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az sms elment csak azt nem értem, hogy a T-Mobile NET-et hogyan kell bekapcsolni? Navigáltam a beállítások-kapcsolódás-internetbeállítások-internetprofilok -ra de ott nincs olyan opció hogy T-Mobile NET
2011. júl. 5. 20:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Na felenged a netre, csináltam egy új profilt és web 'n walk-kal ha felmegyek a 0.facebook.com-ra az ingyenes lesz? És hogyan állítsam be azt kezdőlapként?
2011. júl. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!