Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet op rendszer csere...

Tablet op rendszer csere lehetséges? és ha igen hogy?

Figyelt kérdés

a készülék egy japán hamisítványt android 5.0 át használ a legújab androidot tenném rá csak nem tudom melyik a legújab

lehetséges-e és hogyan??


2011. júl. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Android 5.0? :O A 3.0 a legújabb ami csak táblagépekre van
2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondom h japán hamisítvány
2011. júl. 5. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah, én azt hittem a Tablet a hamisítvány... vagy az is? O.o
2011. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az android hamisítvány rajta akkor az nem lehet, hogy csak egy android kinézetű MTK platformos cucc lesz? Mert akkor sehogy nem fogsz feltenni rá androidot.
2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
Ezeken a kamu sz@rokon minden hazugság, ami rá van írva. mtk platformos vackok. Vegyél egy normális tabletet, és nem lesz semmivel gondod.
2011. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem nagyon vennék új tabletet erre is sokáig vártam

de egyébként az is hamisítvány csak nem tudom talán ha letölteném az android 3.0 át és ráteszem valahogy a memóriakártyára vagy magára a tebletre talán menne ??????

2011. júl. 5. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az OP rendszer is hamisítvány te sose fogsz rá rakni androidot. Akárhogy próbálkozol nem fogod tudni rárakni az androidot. Amúgy megtudhatnám a készülék nevét és árát?
2011. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod ezért nem érdemes venni hamisítványokat...
2011. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bp1985 ***** válasza:

Máté:


[link]


Tessék, itt egy gyöngyszem. A legjobb a 7600-as akksi:D:D:D

2011. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az iOS-re tudtam amúgy hogy lehet androidot rakni de biztos nem egy iPaddal vagy iPad2-vel rendelkezik a kérdező.
2011. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!