Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 ezerért is megéri ZTE...

40 ezerért is megéri ZTE Blade-et venni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább vegyek SE X8-at? Mert a mobilarénás teszten jobb pontszámokat kapott a Sony.


Ez nem az a kérdés, hogy melyik a jobb. 40 ezerért melyik a jobb/hosszabb távon is megérő befektetés? :D


2011. júl. 4. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kapott jobb osztályzatokat, csak régebbi a telefon. ha újabb lenne, mint a blade akkor egyértelműen az kapott volna többet. megéri, mindenképp a blade-et vedd.
2011. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előrebocsájtom, hogy 2 db Blade-m van és nagyon szeretem.

De 40-ért talán egy kicsit sok, valamilyen csomagban biztosan lehetne olcsóbban is. Vagy várj még 1-2 hónapot és vegyél Skate-t gyorsabb processzorral.

2011. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyanaz a proci lesz benne sajna. 60-ér meg már van nexus s 1ghz-es c a8-al.
2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

megéri.

ja olyannyira van nexus S, hogyha rendelsz nekem most akkor megveszem tőled 2x-es áron... sok idióta aki okoskodik.

2011. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
holnapra szerzek neked egyet. 120-ér akkor mehet?
2011. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Kb. 1 hónap múlva lenne esedékes a vásárlás, addig mehet lentebb szerintetek az ára?


És ha megéri, miért, ha nem, miért?

2011. júl. 4. 19:20
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Elbizonytalanodtam a ZTE-t illetően. :DD

2011. júl. 4. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az aksija az tényleg ennyire gyenge?

Köszi a linket, így azért már más a kép. :D

2011. júl. 4. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért a kétszer nagyobb kijelző, meg a multitouch nem olyan rossz. A színmélységbeli eltérést nem fogod szemmel érzékelni.

Az aksi? Romja válogatja. A gyárival és a legújabb 2.3.4-gyel nekem - normál telefon használat, kevés wifi mellett - 2-3 napig elmegy. Nyilván ha sokat netezel, játszol, azért jobban fogyaszt.

2011. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!