Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen INGYENES Androidos...

Milyen INGYENES Androidos Appokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lehet vicces vagy hasznos, játék vagy valami más! És írjátok oda, hogy mire való, mert elég kezdő vagyok ebben a témában :D

u.i.: Tudom, hogy van már ilyen kérdés, de már majdnem az összeset kipróbáltam


2011. júl. 3. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marci387 ***** válasza:
Marketen is szétnézhetsz, ott is vannak ingyenes és jó programok!
2011. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az Angry Birds

Lényeg: Madarakkal kell lelőni a zőld malacokat.

2011. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Marci387 ***** válasza:
Angry Birds RIO-ban már nincs malac :)
2011. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom... ismerem a Marketet :D azért köszi... amúgy az Angry Birdset nem tudom letölteni :S
2011. júl. 5. 18:20
 6/10 Marci387 ***** válasza:
Miért?
2011. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom :S többször próbáltam letölteni... végig megy a csík, magyarul (elvileg) letölti és semmi :/ itt megáll a tudomány.... de amúgy a Riohoz nem kell a rendes Angry Birds, vagy igen? (de egyiket sem tudom leszedni)
2011. júl. 8. 19:17
 8/10 Marci387 ***** válasza:
Nem kell. Mint pl. van a gépen a Godfather 1,2. Itt meg a Rio az folytatás. :)
2011. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marci387 ***** válasza:

De letöltheted gépen és rárakod a memóriakártyára és a telón felteszed.

Én is így csináltam :)

2011. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Angry Birds

A békés madarak tojást raktak. A zöld malacok többé nem elégedtek meg fűvel és zöldségekkel, meg akarták enni a tojásokat. Elrabolták őket, ezért a madarak bosszút akarnak állni. Harcolj a malacok ellen, és szerezd a tojásokat vissza!


Cut The Rope

Egy napon furcsa kartondobozt kapsz, amire egyetlen mondatot írtak: "etesd cukorkával!". A dobozban pedig egy aranyos békaszerű állat lapul. Több mint egy hét különböző kartondobozban mérkőzhetsz meg a cukorkákért, hogy a kis állatod boldog legyen. Hajrá!


They Need To Be Fed

A fura, fekete lények a segítségedet kérik! Juttasd el hozzájuk az ennivalójukat, de úgy, hogy a gyémántokat is összeszedd! Még több pálya, még több kihívás!


N.O.V.A (ZTE Blade -en/Orange San Fransisco -n nem fut)

A bolygót elárasztották az idegenek és szörnyek! Itt te vagy a hős! Mentsd meg a bolygót, és nyírd ki az idegeneket!



Bug Village (ZTE Blade -en/Orange San Fransisco -n nem fut)

Építs fel egy bogárkolóniát! Garantáltan nem fogsz unatkozni, ha az édes kis bogarakat figyeled!



Cordy (ZTE Blade -en/Orange San Fransisco -n nem fut)

Adott egy kicsi robot, hatalmas feladattal. Cordy -nak fel kell mágneseznie a világát. Segíts neki! Döbbenetes pályák, kemény kihívások, szuper grafika!



Pocket Legends

Abszolút favorit! Ez egy MMORPG. super 3D grafika, szintlépések, NEM lehet elmondani, hogy milyen jó! Ha valaki kíváncsi, megnézhetné az oldalamat, amin sok tippet, trükköt megtalálsz: www.pocketlegends.mlap.hu


Hirtelen ennyi :)

2011. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!