Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Lg KP500-am és kellene...

Van egy Lg KP500-am és kellenek rá iPhone-os témák honnan szedjek le?

Figyelt kérdés

Sürgős mert már nagyon unom az alaptémát. Láttam a neten elég jó témákat meg videókat róla de volt amikor nem volt hozzá letöltőlink, de amihez volt vagy nem tudtam letölteni mert fizetős, vagy éppen nem támogatott fájltípusu. Kérem segítsetek! Itt van egy videó eztis csak találtam de valami ehez hasonló kéne.

[link]


2011. júl. 2. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott van a leírásban a link. És ez inkább android mint iphone. Azt azért nem árt tudnod, hogy ezek nem témák hanem módosított szoftverek.

Iphoneos meg itt: [link]

és itt:

[link]


Meg még egyéb leírást is találsz a mobilemánia fórumán

2011. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi majd próbálgatok
2011. júl. 3. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja meg nincsen USB-m. Elég hozzá a bluetooth kapcsolat? Azért nincsen mert a telót használtan vettük és nem adtak hozzá.
2011. júl. 3. 20:08
 4/4 anonim válasza:
nem elég hozzá a bt kapcsolat :S
2012. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!