Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza tudom mondani a Vodafon...

Vissza tudom mondani a Vodafone szerződést valamilyen jogcímen?

Figyelt kérdés

Szüleimnek vettem pár hónapja két db 1 Ft-os előfizetéses Vodafone telefont (saját nevemre. ) Viszont ahol laknak, nincs térerő. Lakásban abszolút nem tudnak telefonálni, kint rossz minőségben.

A telefonok így gyakorlatilag használhatatlanok, ki kellene biciklizni a faluból, ha telefonálni akarnak. Mindez sík területen, egy kisváros mellett.

A neten csak kivonatot találok az ÁSZF-ből, a papír meg még nem került elő.


2009. márc. 27. 17:20
 1/2 Novobá válasza:

[link]

Itt a most érvényes ászf. Eszerint ha bejelented a problémád, hogy nem elérhető a szolgáltatás akkor 72 órás időtartamot vállalnak a megoldásra. (ügyfélszolgálat tel: 1270)

De ha sikerül visszamondani akkor a telefont is vissza kell majd adni.

2009. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben megkaptam egy ismerős ismerősének számát, akitől majd megkérdezhetem, hogy is van ez a gyakorlatban.

2009. márc. 30. 06:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!