Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az android...

Hogyan lehet az android alkalmazások telepítőfájljait törölni? (x10 mini pro)

Figyelt kérdés
amikor vmit letöltök marketről akkor azt (mivel még nincs rootolva a teló, nemsikerült) ugyebár automatikusan telefonmemóriára menti. igenám, csak az van ha törlöm az alkalmazást attól még csak annyi hely szabadul fel mint amennyit maga az alkalmazás foglalt, tehát a telepítőfájl vhol elvan dugva a telómemóriába :S pls help hogyan tudnám törölni, ill hogyan tudnám rootolni az x10 mini pro-mat, mert eddig még nemsikerült :S jah és 2.1-utdate 1 van rajta, köszi :)
2011. jún. 29. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintén a marketről töltsd le az Advanced task killer free nevű progit, ez lepucol minden felesleges szart!
2011. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Task killerrel nem fog menni. Attól nem lesz több a telefonmemória.

A telepítőt meg nem tudod letölteni, mert nem is a telefonon van. Marketről csak azok a fájlok települnek ami kell az alkalmazás működéséhez maga a telepítő nem.

2011. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
task killeres megoldás hülyeség, az csak alkalmazás bezáró progi. de én ahogy észrevettem mégis leszedi a telepítőfájlt is és sztem tuti vmi ideiglenes mappáa teheti vagy vmi hasonló mert pl.: van 60mb szabad hely, én leszedem az angry birds-t (17mb)és fel is rakom, akkor után csak 24mb szabad helyem marad. de ha meg kitörlöm az angry birdst akkor 43 mb szabad hely lesz :/ és ez akkor fordul elő amikor frissítek (updatelek) bármilyen alkalmazást :S
2011. jún. 30. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj le Marketről egy cahce cleaner-t. Szerintem az lesz még ami foglalja a helyet.
2011. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!